usługi rolnicze
usługi rolnicze
usługi rolnicze
usługi rolnicze
Owoce i Warzywa Sadzonki truskawek Tunele Usługi Sala konferencyjna

Usługi

SPRZEDAŻ MASZYN TRIGINER DO ZBIERANIA KAMIENI

Przedsiębiorstwo Terra-Plant posiada licencję na sprzedaż hiszpańskich maszyn do zbioru kamieni TRIGINER. Maszyny do wykopywania kamieni produkowane są z certyfikatem CE i dostosowane do wymagań uzgodnionych pisemnie przy każdym zamówieniu. Firma Triginer jest wysoko wyspecjalizowana w produkcji maszyn do prac ziemnych. Zapraszamy do kontaktu z nami, a osoby chętne do obejrzenia maszyny pracującej w naszej firmie zapraszamy do Ochli. Więcej informacji technicznych można także uzyskać na stronie producenta http://www.triginer.com

Triginer maszyna do kamieni
Triginer maszyna do kamieni
Triginer logo
Triginer maszyna do kamieni

MONTAŻ TUNELI

Wykonujemy na zlecenie profesjonalny montaż sprzedawanych przez naszą firmę tuneli typu hiszpańskiego. Świadczymy również usługi związane z przestawianiem i ponownym montażem zakupionych wcześniej naszych tuneli. Usługę wykonujemy na terenie całej Polski, koszt usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności od lokalizacji gospodarstwa oraz ilości i wielkości tuneli.

WYKONYWANIE WAŁÓW

Wieloletnie doświadczenie w produkcji rolnej oraz wiedza nabyta w trakcie współpracy z plantatorami europejskimi pozwoliło nam opracować najskuteczniejszy i najbardziej wydajny w polskich warunkach system uprawy na wałach. Posiadane przez nas specjalistyczne maszyny w sposób w pełni zautomatyzowany przygotowują wały pod uprawę głównie truskawek, ale również malin i poziomek. Istnieje możliwość przystosowania wałów do innej produkcji ogrodniczej.

SKŁADOWANIE CHŁODNICZE

Dzięki posiadanej nowoczesnej bazie logistyczno–magazynowej oferujemy usługę składowania i przechowywania produktów w warunkach chłodniczych oraz mroźniczych. Posiadamy do dyspozycji sześć komór chłodniczych o łącznej powierzchni 830 m2 w tym powierzchnie mroźnicze to 370 m2. Komory posiadają elektroniczny monitoring temperatury oraz spełniają wszystkie standardy jakościowe GMP, GHP, HACCP. Obiekt znajduje się pod stałym nadzorem służb sanitarnych.

OBRÓBKA PLONÓW

zwłaszcza przygotowanie produktów do sprzedaży.