tunele foliowe do upraw
tunele foliowe do upraw
tunele wysokie pod uprawy ogrodnicze
tunele do upraw
Owoce i Warzywa Sadzonki truskawek Tunele Usługi Sala konferencyjna

Tunele

Zastosowanie tuneli pozwala na zabezpieczenie upraw przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, zapewnia skuteczne wietrzenie upraw oraz poprawę możliwości planowej realizacji zbiorów. Technologia montażu pozwala stosować tunele bezpośrednio na plantacjach, bez konieczności przygotowywania podłoża pod kotwy mocujące.

Oferowane przez nas tunele typu hiszpańskiego wykonywane są z najwyższej jakości profili stalowych. Wszystkie elementy są obustronnie galwanizowane gwarantując odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Konstrukcja naszych tuneli składa się z łuków o rozpiętości 6,5 m do 6,7 m, montowanych na filarach o wysokości 1,5 m mocowanych w podłożu specjalnymi kotwami. Zalecana długość pojedynczej nawy to 40 metrów bieżących.

Tunele sprzedawane są wraz z folią o grubości 175 mikronów z efektem rozproszenia światła, która jest stabilizowana na UV. Trwałość folii gwarantowana przez producenta wynosi pięć sezonów.

Rozwiązania techniczne zastosowane w naszych tunelach oparte są na wieloletnim doświadczeniu jako producenta owoców oraz na długotrwałej współpracy z producentami i plantatorami w Europie.

Oferujemy tunele także z usługą montażu u klienta. Dzięki dysponowaniu odpowiednim sprzętem montaż tuneli może być połączony z kompleksowym przygotowaniem gruntu pod uprawę.