banner-1
banner-2
banner-3
banner-4
banner-5
Owoce i Warzywa Sadzonki truskawek Tunele Usługi Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Oprócz szkoleń z zakresu technologii upraw truskawek, doboru odmian oraz przygotowania pól pod uprawy, szkolimy również w tematyce dokumentacji systemów bezpieczeństwa żywności. Współpracujemy ze specjalistami z Hiszpanii, Włoch i Stanów Zjednoczonych – Kalifornii.

Dysponujemy nową salą konferencyjno - szkoleniową, przewidzianą dla około 30 osób, w której będą realizowane różnego typu spotkania o tematyce dotyczącej produkcji rolnej oraz każdej innej, zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców. Organizujemy także szkolenia i warsztaty grupowe dla osób chcących zapoznać się szczegółowo z technologią uprawy truskawek odmian powtarzających, uprawami na wałach oraz w tunelach wysokich. Posiadamy poletka doświadczalne, na których we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, testujemy innowacyjne technologie upraw z wykorzystaniem geokompozytów. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i zamawiania realizacji szkoleń, warsztatów lub konferencji. Mamy możliwość realizowania szkoleń z różnych dziedzin, z udziałem wysoko-wykwalifikowanych specjalistów - pracowników jednostek naukowych. Sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom. 

Istnieje także możliwość wynajęcia naszej sali konferencyjno - szkoleniowej na innego rodzaju imprezy, przyjęcia i bankiety, dysponujemy w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym.

sala_1
sala_2
sala_3