sadzonki truskawek
sadzonka truskawki
wykopki sadzonek truskawek
sadzonki truskawek frigo
Owoce i Warzywa Sadzonki truskawek ALBION SAN ANDREAS MONTERREY HONEOYE Tunele Usługi Sala konferencyjna

Sadzonki truskawek

Przedsiębiorstwo nasze od roku 1999 prowadzi produkcję i reprodukcję wielu odmian truskawek. Większość produkcji oparta jest o zamówienia kontraktowe. Dysponując trzystoma hektarami ziemi mamy gwarancję odpowiedniego zmianowania upraw i powrotu z uprawą sadzonek na dany grunt nie wcześniej niż po czterech latach.

Do uprawy wykorzystujemy pola fumigowane przed nasadzeniem, co gwarantuje najwyższą zdrowotność korzeni i roślin. Nasze sadzonki, w ilości około 15 milionów sztuk rocznie, trafiają do Włoch, Hiszpanii i innych krajów Unii Europejskiej.

Gwarantujemy profesjonalizm, który jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z najlepszymi światowymi ośrodkami hodowlanymi. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz zapleczu chłodniczemu mamy możliwość oferowania sadzonek zielonych (kopanych i frigo).

Sadzonki truskawek pakowane są w pęczki po 20 szt., a następnie w skrzynki drewniane z workiem foliowym o wymiarach 50 x 40 x 19 cm, po 20 lub 25 pęczków, w zależności od średnicy szyjki korzeniowej.

Zapraszamy do składania zamówień na zakup oraz produkcję sadzonek na sezon "Wiosna 2014". W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, "Formularz zamówienia" także przesyłamy na maila.